O MNIE

Drogi Czytelniku,

Ogromnie mi miło przywitać Cię na moim blogu.

Chciałabym nieco Cię poznać. Pozwól, że zapytam czy lubisz odkrywać nowe smaki i eksperymentować w kuchni, ale jednak najbliższa jest Ci prosta, sielska kuchnia oparta na sezonowych, naturalnych składnikach? Starasz się je¶ć lekko, jeste¶ entuzjast± zdrowego odżywiania, ale czasem beztrosko poddajesz się grzesznym, słodkim przyjemno¶ciom? Najbardziej smakuj± Ci dania pachn±ce dzieciństwem, przygotowane według przepisu mamy? Potrafisz czerpać rado¶ć z codziennych, prostych rzeczy? Kochasz naturę? Wierzysz, że gotowanie to magia, a podstawowym składnikiem każdego przepisu jest szczypta duszy gotuj±cego? Nie lubisz je¶ć w po¶piechu, a celebrowanie posiłków z bliskimi to ważny element Twojego życia?

Jeżeli tak, to mamy ze sob± wiele wspólnego...

Inspiracj± s± dla mnie przepisy kuchni polskiej, czeskiej, włoskiej, indyjskiej, a nawet chińskiej.  Bez względu na region, z którego pochodz± ł±czy je jedno - nie zawieraj± mięsa, ponieważ sama nie jem go od wielu lat i nie chciałabym częstować Cię czym¶, czego smaku nie znam. Jedzenie jest dla mnie nie również uczt± dla oka, dlatego każdy przepis staram się okrasić gar¶ci± apetycznych zdjęć własnego autorstwa.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się u mnie i będzie mi bardzo przyjemnie go¶cić Cię czę¶ciej. Je¶li tylko masz ochotę czytaj, ogl±daj, korzystaj z przepisów, a także pytaj i komentuj.
Czuj się jak siebie w domu!

Pozdrawiam serdecznie,

Kamila

Kalendarz

Marzec 2019

Pn Wt ¦r Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Wyszukiwarka

Tagi

Autorzy

Kanał informacyjny

Durszlak.pl Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Odszukaj.com - przepisy kulinarne Top blogi Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl
zBLOGowani.pl

Opcje Bloxa